Top weekend voor onze dressuur-ruiters

Sofie Genne werd eerste!

Afgelopen weekend werd de beker van Limburg Dressuur georganiseerd in Sint-Truiden. Aan deze wedstrijd namen enkele ruiters van onze club deel. Sofie Genne behaalde een mooi eerste plaats, maar ook de andere ruiters reden een prachtige proef.

Op de beker van Limburg dressuur te Sint-Truiden hebben 3 van onze leden een podiumplaats behaald. In Niveau 1 behaalde Kathleen Lespinoy met 67,942% een derde plaats, in Niveau 2 behaalde Lutgarde Bormans met 66,209% een tweede plaats en Sofie Genne met 66,830% een eerste plaats. Tamara Vanspauwen reed een prachtige proef, maar behaalde net geen podium.

Ook op de LRV dressage in het Woutershof in Kuringen behaalde Hugo De Busschere een 1ste plaats in de I2!

Een dikke proficiat aan onze ruiters voor de super prestaties!!

Solden

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van het laatste nieuws!